Gürmel GYO
Ana Sayfa EMLAK 9 Kasım 2017 41 Görüntüleme

Emlak Konut Ankara Çankaya Oran ihalesi 9 Kasım’da!

Emlak Konut Ankara Çankaya Oran ihalesi 9 Kasım’da!

Emlak Konut GYO tarafından Ankara Çankaya Oran’da 25 bin 580 metrekare toplam inşaat alanına sahip olan arsa 9 Kasım 2017‘de ihaleye çıkacak.

Emlak Konut Ankara Çankaya Oran ihalesi 2 oturum şeklinde gerçekleştirilecek. İhale Emlak Konut GYO Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İhale ve Sözleşme Yönetmeliği” kapsamında “Açık İhale Usulü” ile “Kapalı Zarf Teklif Alma (1. oturum) ve Pazarlık-Açık Artırma (2. oturum)” olarak iki oturum halinde, iki ayrı günde yapılacak. Emlak Konut Ankara Çankaya Oran ihalesi ihalesinin 1. oturumu 9 Kasım 2017 tarihinde saat 14:30’da yapılacak. Bu ihale uluslararası bir ihale değildir.

20 bin 854 metrekare arsa alanına sahip olan Emlak Konut Ankara Çankaya Oran arsası Ticaret-Konut alanlarında konut kullanımı ile birlikte yerel ve bölgesel ticari faaliyetler, alışveriş ve iş merkezleri, çok katlı mağaza, çarşı, showroom’lar, sosyal ve kültürel tesisler, idari tesisler, turistik tesisler, bürolar ile bunları destekleyici ticari nitelikli yapılar yer alacak.

Hilal MİSİRLİ / EmlakSayfası.com.tr

KAYNAK

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Gürmel GYO
Tema Tasarım | Gürmel Web Tasarım