Gürmel GYO
Ana Sayfa İLANLAR 10 Temmuz 2017 188 Görüntüleme

Emlak haberleri “Emlak Hber ve Tanıtımlarınız” için

Emlak haberleri “Emlak Hber ve Tanıtımlarınız” için

Emlak firmaları gayrimenkul sektöründe daha fazla potansiyel müşteriye ulaşmak açısından tanıtım ve reklam çalışmaları önem taşıyor.

Son yıllarda hızla büyüyen gayrimenkul sektöründe emlak firmaları tanıtım ve reklama daha fazla önem vermek zorunda. Çünkü rakipler her geçen gün artıyor. Müşteriler artık marka bilinirliği olan, internet ortamında daha fazla görünen emlak firmaları ile çalışmaya yöneliyor.

 

Emlak firmanıza ait kurumsal web siteniz mutlaka olmalı yoksa da mutlaka yapılmalıdır. Bu site düzenli olarak güncellenmeli.

Emlak sitesi mobil uyumlu ve modern tasarıma sahip olması gelen ziyaretçi arasında çabuk gezinti ve daha kaliteli bir dolaşma sağlayacaktır.

Site içi ve ilan sayfaları profesyonel bir şekilde hazırlanmalı. Profesyonel içerik yazarlarından destek alınmalı.

Sosyal medyadaki hesaplarda emlak sektörü ile ilgili nitelikli içerikler paylaşılmalı. Sponsorlu içerik çalışmaları düşünülmeli.

Emlak firması için kurumsal iletişim çalışmalarına ağırlık verilmeli. Site üzerinden iletişime geçen müşteri adayları ile iyi iletişim kurulmalı.

Emlak firması ofisi çağın gereklerine uygun bir şekilde hazırlanmalı. Açık renkli mobilyalar ve ferah bir dizayn tercih edilmeli.

Emlak haberleri yapılan sitelerde haber, basın bülteni ve görüş ile yer almaya özen gösterilmeli.

Emlak haberleri ve gayrimenkul konulu sitelerde firma tanıtım yazısı ve içerik reklam ile yer alınmalı.

Emlak satış siteleri ile işbirliği yapılmalı. Portföydeki emlak ilanları bu sitelerde sergilenmeli.

Potansiyel müşterilere sunulan hizmetler, destek yalın bir dille anlatılmalı. Rakip firmaları eleştirmekten uzak durulmalı.

Emlak firması tanıtım yazısı çalışması mutlaka düşünülmeli. Banner reklam yerine içerik odaklı çalışma yapmak akılda kalıcılığı artırıyor.

Emlak firması tanıtımı, emlak ofisi ve inşaat firması tanıtımı için size özel çözümler sunabiliriz.

İletişim için bize info@emlakhaberleri.gurkanpekel.com.tr  info@gurkanpekel.com.tr ya da 0532 683 63 04 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Gürmel GYO
Tema Tasarım | Gürmel Web Tasarım